Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi. İstanbul kartal da canon servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız. Tüm canon yazıcıların ev ve ofis modelleri için servis hizmeti vermektedir.

Arıza Tespit Ücreti Almıyoruz

Canon servisi kartal servisimize bıraktığınız yazıcınızın arıza tespiti için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yazıcınız kontrol edilip servis formu düzenlenir, değişmesi gereken parçalar yapılacak işlemler size bildirilir ve onayınız alındıktan sonra onarım işlemine geçilir. Onay vermemeniz durumunda ise hiçbir ücret ödemeden cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Toner Dolumu Yaptıran Firmalara Ücretsiz Bakım kampanyası

Başka firmalardan ücret karşılığı alabileceğiniz bakım anlaşması hizmetini siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz hale getirdik. Toner dolumu hizmetini bizden alan müşterilerimizin yazıcılarına 3 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yazıcılarınız daha geç arızalanıyor yada hiç arıza yaşamadan işlerinizi sürdürüyorsunuz.

İletişim Bilgileri              Canon Toner Dolumu Kartal İletişim

Canon Servisi Kartal Canon Servisi
Canon Servisi Kartal Canon Servisi

Firmamız Canon servisi kartal canon servisi birçok markanın yetkili ve özel servisliğini yapmıştır. Bu nedenle yazıcı servisi konusunda sizlere en profesyonel hizmeti sunabilme kabiliyetine sahiptir. Canon servisi kartal canon yazıcı servisi tüm bitmeyen kartuşlu tanklı yazıcılara da servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Canon yazıcılarınız için sarf malzeme, toner ve kartuş satışımız ve dolum hizmetimiz de mevcuttur.

Canon yazıcılarınızın tüm problemlerini ( kafa tıkanıklığı, silik yazma, atık mürekkep kutusu temizliği ve bakımı vb) firmamızda en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmamızda bekleme süreleri çok kısadır, öğleden önce bırakılan yazıcıların büyük çoğunluğu aynı gün hatta bir iki saat içinde teslim edilir. Yedek parça stoğu bulunmayan yazıcılarda ise bıraktığınızın ertesi günü yazıcınızı teslim alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir