Faronics Yazılım Destek Ve Satış Merkezi İletişim Bilgileri İstabul

Faronics Yazılım Destek Ve Satış Merkezi İletişim Bilgileri İstabul

Faronics Yazılım Destek Ve Satış Merkezi İletişim Bilgileri İstabul

Faronics Yazılım Destek Ve Satış Merkezi İletişim Bilgileri İstabul. İstanbul Kartal da bulunan firmamız Faronics yazılım satışı, Faronics yazılım kurulumu ve Faronics yazılım desteği hizmeti vermektedir.

Faronics Yazılım Satışı, Faronics Yazılım kurulumu, Faronics Yazılım Destek
Faronics Yazılım Satışı, Faronics Yazılım kurulumu, Faronics Yazılım Destek

İletişim Bilgileri        Ana Sayfa

Faronics var olan bilişim altyapı yatırımlarının verimliliğini arttırarak işletme maliyetlerini düşüren çözümler üzerine çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Merkezi kanada da bulunan şirket 150 ülkede, 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermekte. Çok katmanlı güvenlik çözümleri sağlamakta ve git gide daha da büyümektedir. Faronics çözümleri çok kullanıcılı ortamların yönetimi, basitliği ve güvenliği üzerine odaklanmıştır. İstanbul kartal da bulunan firmamız tüm Faronics yazılımları nın satış, kurulum ve destek hizmetini vermektedir.
Bilişim teknolojilerinin karşı karşıya kaldığı tehditlerin artması ve karmaşık hale gelmesiyle. Güvenliği sağlamak için tek bir çözüm üzerinde yoğunlaşmak çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Çok katmanlı güvenlik, bilişim profesyonellerini ileride ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlardan koruyarak işletme maliyetlerini düşürmektedir. Siz de hemen faronics satışı, faronics kurulumu ve faronics destek ekibimiz ile iletişime geçin. Güvenliğin keyfini çıkarın.

Faronics Yazılım Destek Ve Satış Merkezi İletişim Bilgileri İstabul Ürün Çeşitleri

• Faronics Anti-Executable satışı, Faronics Anti Executable kurulumu, Faronics Anti-Executable destek. Tanımlanmamış, tehlikeli olabilecek yazılımların çalıştırılmasını engelleyerek iş istasyonlarını istenmeyen yazılımlardan korur.
• Faronics Deep Freeze Satışı, Deep freeze destek, Deep freeze kurulumu. İş istasyonunu sadece yeniden başlatarak sistemin ilk kurulduğu sorunsuz zamana dönüşünü sağlar.
• Faronics Insight satışı, Faronics Insight kurulumu, Faronics Insight destek. Basit bir öğretmen konsoluyla öğrencilerin internette gezinerek veya çevirim içi oyunlar oynayarak ilgilerinin dağılmasını engeller.
• Faronics Power Save Enterprise Satışı, Faronics Power Save Enterprise kurulumu, Faronics Power Save Enterprise destek. Verimlilikten ödün vermeden %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar.
• Faronics System Profiler Enterprise kurulumu, Faronics System Profiler Enterprise satışı, Faronics System Profiler Enterprise destek. Kurum içerisindeki sistemlerde hangi yazılım ve donanımların bulunduğunu takip eder.
• Faronics WinSelect Enterprise destek, Faronics WinSelect Enterprise satışı, Faronics WinSelect Enterprise kurulumu. Sisteme dahil bilgisayarların amacına uygun kullanıldığından emin olur.

Faronics Deep Freeze Kurulumu, Faronics Deep Freeze Satışı, Faronics Deep Freeze Destek Hizmetleri

Faronics Deep Freeze Kurulumu, Faronics Deep Freeze Satışı, Faronics Deep Freeze Destek Hizmetleri
Faronics Deep Freeze Kurulumu, Faronics Deep Freeze Satışı, Faronics Deep Freeze Destek Hizmetleri

Deep fereze kurulumu, Deep fereze satışı, Deep fereze destek hizmeti veren firmamız. Kullanıcıları kısıtlama dan iş tüm istemcilerin ve iş istasyonlarının yapılandırılması hususunda ve onların korunmasında yöneticilere imkân sağlar. Sisteminizin her başlangıcında, Deep Freeze bilgisayarın yapılandırmasını korur ve kurulum yapıldığı ilk ana geri döndürür. Virüs ve zararlı programlardan bağımsız bir bilgisayar elde edilmiş olur. Kullanıcılara güvenli bir bilgisayar sağlarken IT personeli nin yazılım konularında daha rahat çalışmasına imkan sağlar. Internet bağlantısı olan LAN veya WAN bağlantılı birçok kullanıcılı bilgisayarda da kullanılabilir. Deep freze kurulumu 50 ülkenin üstünde milyonlarca kullanıcıyı korumaktadır. Firmamız deep freeze satışı, deep freeze kurulumu ve destek hizmeti vermektedir.

Faronics Anti-Executable Satışı, Faronics Anti-Executable Kurulumu, Faronics Anti-Executable Destek

Faronics Anti-Executable Satışı, Faronics Anti-Executable Kurulumu, Faronics Anti-Executable Destek
Faronics Anti-Executable Satışı, Faronics Anti-Executable Kurulumu, Faronics Anti-Executable Destek

Faronics Anti-Executable satışı, Faronics Anti-Executable kurulumu, Faronics Anti-Executable destek, tanımlanmamış, tehlikeli olabilecek yazılımları engelleyerek iş istasyonunuzu istenmeyen yazılımlardan korur. Hemen Faronics Anti-Executable satış ekibimizle iletişime geçin. Anti-Executable tüm iş istasyonun sabit disk sürücülerini tarayarak iş istasyonlarının bütünlüğünün korumasını sağlar. Ve aynı zamanda güvenli programların listesini oluşturur. Bu yüzden bu listenin dışındaki programlar engellenir. Faronics Anti-Executable kurulumu kullanarak, organizasyonlar kullanıcılarına onların yapacakları işlerine uygun olan araçları temin eder ama onları dikkat dağıtıcı şeylerden korur. Mesela sohbet programları, oyunlar, ve internet tehlikeleri, virüs, solucan, trojan gibi. Gelişmiş özellikler sayesinde; bilgisayarı kapatmak, bilgisayarı tekrardan başlatmak, klavyeyi kilitlemek, farenin aktivitesi ve iş istasyonun koruma ayarları üzerinde kontrol sağlaması gibi şeyler yapılabilir. Eğer bu yazılımı kullanıyorsanız Faronics Anti-Executable destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Faronics Power Save Kurulumu, Faronics Power Save Destek, Faronics Power Save Satış

Faronics Power Save Kurulumu, Faronics Power Save Destek, Faronics Power Save Satış
Faronics Power Save Kurulumu, Faronics Power Save Destek, Faronics Power Save Satış

Faronics Power Save kurulumu Sistem kaynakları istenildiğinde iş istasyonlarını mümkün kılabilmek ve üretim esnasında gücü muhafaza etmek için Power Save isimli akıllı enerji yönetimini kullanır. Power Save merkezde bulunan iş istasyonu güç statüsün yanında, her bir bilgisayarın enerji tasarrufu için konuşlandırılmasında ve finansal konularda fayda sağlar. Faronics Power Save satış ekibimiz satın alma işleminden sonra en kıza zaman da teknik personelimizi size yönlendirir ve Faronics Power Save kurulumunuzu gerçekleştirir. Plus, Power Save ‘den çevresel olarak sorumludur ve yerleştirilmesinin geri dönüşümünü ilk yıl içerisinde alacağını temin eder. Power Save ‘nın enerji tasarruf teknolojisi olmasından sonra, bu sizin yerel kullanılabilirlik yâda devletinizden indirim hakkı elde etmenizi sağlar. Herhangi bir problem anında Faronics Power Save destek ekibimiz derhal müdahele eder ve işlerinizin devamını sağlar. Gelişmiş özellikler; gerçek zamanlı koruma raporları, plan-program, CPU tabanlı uyarlanmış aktivite ayarları, diskler ve uygulama aktivitelerini içerir.

 

Faronics İnsight Öğrenci Takip Öğrenci Eğitim Programı Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri

Faronics İnsight Öğrenci Takip Öğrenci Eğitim Programı Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri
Faronics İnsight Öğrenci Takip Öğrenci Eğitim Programı Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri

Faronics İnsight öğrenci takip yazılımı kurulumu. Faronics İnsight kurulumu okullardaki bilgisayarlar öğrenci ve öğretmen acısından kazanılan tecrübeleri arttırmak için bir güce sahiptir. Ama oyunlar gibi, anlık mesaj gibi ve web sörfü gibi rahatsızlık verici etmenler yüzünden bu faydalar çok çabuk kaybedilebilir. Faronics Insight kurulumu öğretmenlerin bildiklerini ekran sayesinde öğrencileriyle paylaşması, öğrencilerini kontrol etmesı, uygulamaların öğrencilere geçişi ve öğrencilerin verilen ödevi yapıp yapmadığını anlayabilecek ekran sınıfını sağlayan en iyi sınıf teknoloji yönetim çözümüdür. Öğrenciler isterlerse Insight Sohbet sayesinde öğretmenleriyle etkileşime geçebilecek, sesli sohbet edebilecek, uzaktan kontrol gibi imkânlara sahiptir. Siz de faronics insight satın alarak öğrencilerinizi daha kolar takip edebilirsiniz. Herhangi bir hata durumunda Faronics İnsight destek ekibimiz hemen müdahele ederek en kısa zaman da sistemin tekrar çalışır hale gelmesimi sağlar.

 

Faronics SystemProfiler Enterprise Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri

Faronics SystemProfiler Enterprise Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri
Faronics SystemProfiler Enterprise Kurulumu, Satışı, Destek Hizmetleri

Faronics SystemProfiler Enterprise kurulumu Profil gösterimi ile  tüm resmi, yazılım yardımı ile ağ bağlantılarında detaylı stok imkânı sağlar. Sistem Profiler kullanıcıya tüm donanım ve yazılım girişlerini bilgisayara en son yüklenen güncel bilgileri detaylı ve özet bir şekilde sunar. Bu raporlar sorunların giderilmesi ve teknik problemlere tanı koyma imkânı sağlarken. Kullanıcıya, yüklenen tüm uygulamaların numaralandırılmasın dan  sistem güncellemesine kadar bilgi sağlar. Faronics SystemProfiler Enterprise satışı aldıktan sonra Faronics SystemProfiler Enterprise destek hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

 

Faronics WinSelect Kurulumu, Faronics WinSelect Satışı, Faronics WinSelect Destek

Faronics WinSelect Kurulumu, Faronics WinSelect Satışı, Faronics WinSelect Destek
Faronics WinSelect Kurulumu, Faronics WinSelect Satışı, Faronics WinSelect Destek

Faronics WINSelect kurulumu, insanlar arasındaki erişimi, kütüphanelerdeki, telefon kulübelerindeki, bilgisayar sistem ayarları üzerinde tam kontrol hâkim olmayı sağlayan bilgisayarların fonksiyonel olarak yönetilmesini kolay kılar. IT yöneticileri, Faronics WINSelect satışı aldıktan sonra belirli uygulamalara, websitelerine, program fonksiyonlarına, sistem ayarlarına hiçbir kısıtlamada olmadan kolaylıkla bilgisayarın özelliklerini kendi istedikleri gibi ayarlayabilirler. WINSelect’in belirli bir yere yerleştirmesi ve kullanımı kolaydır, sistem yöneticilerine Grup İlkelerine hiçbir karışıklık ve zorluk çıkarmadan sistem yapılandırmasını dinamik olarak kullanmaları için imkân tanır. Yöneticiler ayrıca seçici olarak üçüncü parti programları, düzenli kullanıcı aktivitelerini, değişik operatörlerdeki sistem fonksiyonlarının tamir edilmesinde kontrol imkânı sağlar. Faronics WINSelect destek ekibimiz herhangi bir problem anında derhal müdahele de bulunarak sistemi en kısa sürede tekrar çalışır hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir