Ataşehir Yazıcı Faks Fotokopi Servisi Garanti Teknik Servis” yazısında 6 düşünce

  • Bogu diyor ki:

   Sayın yetkili,Ev ie7ine monte edieclek ataşehir samsung, xerox, canon, epson, lexmark, oki, brother yazıcı faks fotokopi servisi toner, kartuş, muadil toner 7.5-10 kVA’lık bir regfclatf6re ihtiyacımız var. eski regfclatf6rfcn yerine koymak ie7in . mevcut standımız yatay tip regfclatf6r ie7in. Ev ie7i olduğu ie7in regfclatf6rfcn sessiz e7alışan tip olması gerekiyor. Lfctfen bana tavsiyelerinizi ve montaj dahil fiyat bildirin.Bilgehan f6ztfcrkcan

 1. Asli diyor ki:

  Merhabalar,Evimizde 24.000 btu klima taktırdım fakat voltajlarda dfcşmesi sornuu yaşıyorum. d6zellikle klima devreye girerken bariz olarak hissediliyor. Bu cihaz ie7in voltaj regfclatf6rfc taktırmak istiyorum, Ne kadarlık gfcce sahip bir cihaz takmalıyım, ayrıca bunun fiyatı nedir? Ayrıca kombi ie7inde bir voltaj regfclatf6rfc takmak istiyorum bununda gfccfc ve fiyatını bildirirseniz memnun olurum. Cihazlarınızda kampanyalarınız ve taksit imkanlarınız varsa f6ğrenmek isterim.Teşekkfcrler, Hayırlı işler.

 2. Aldo diyor ki:

  elma bahe7esinde trafomuz var, eltierkkler sık sık gidip geliyor bunun sonunda bahe7ede bulunan evdeki cihazlarımız ve sulama yaptığımız kuyuda bulunan dalgıe7 pompamız yfcksek voltaja maruz kalıyor bunun ie7in 15 kva 3 fazlı bir regfclatf6re ihtiyac duymaktayız. regfclatf6rfcn fiyatı ile bize tavsiyeleriniz ne olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var.
Scan the code
Merhaba
Whatsapp Destek İçin Sohbet Başlat Butonuna Basın.