Epson servis ataşehir epson servisi – garanti teknik servis

 

Epson servis ataşehir epson servisi
Epson servis ataşehir epson servisi

Epson Servis Ataşehir Epson Servisi

Epson servis ataşehir, ataşehir ilçesi ve çevresinde. Ofis ve ev kullanıcılarına ait epson yazıcı, epson printer cihazlarında oluşabilecek mekanik elektronik arızalar ve sarf malzemeleri ile ilgili hizmet vermektedir. Epson kartuş, epson toner, epson dolan kartuş gibi çeşitli problemlere firmamız bünyesindeki epson teknik servis elemanlarımızca müdahele etmekte ve en kısa süre en az maliyetle epson printer cihazlarınızı çalışır hale getirmekteyiz.

Epson Yazıcı Servisi Ataşehir

Epson Servis Ataşehir Epson Servisi Özellikle uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun bu sorunları çok kısa süre içerisinde çözmekteyiz. Cihazlarınızın sorunlarını çözen uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tamir ve bakım işlemine başlamadan önce sizi aramakta. Ve cihazınızın durumu hakkında siz değerli müşterilerimize haber vermekteler. Onaylamanız durumunda cihazlarınızın bakım ve onarımları büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Garanti teknik servis olarak sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek ve sizlerin memnun kalmasını sağlamak için. Cihazlarınızın arıza tespitlerini ücretsiz olarak yapmaktayız. Bu sayede sizlerde cihazlarınızın varsa arızlarını ve bu arızların onarım ücretlerini öğrenebilmektesiniz. Epson Servisi sadece bakım ve tamir değil aynı zamanda toner dolumu da yapmaktadır. Yazıcılarınızın tonerleri bittiği zaman uygun fiyata toner doldurmak isterseniz sizlerde olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Sizde bizden oldukça memnun kalacaksınız.

İkinci El Yazıcı

Ataşehir Toner Dolumu

Epson Servis Ataşehir

Epson Tanklı Yazıcı Servis Ataşehir Ethernet: Yok, Wireless: Var, Kart okuyucu: Marka: Epson Model: Sx445w Genel Güç Tüketimi Yaklaşık 15W (bağımsız kopyalama, ISO/IEC24712 letter şablonu). Yaklaşık 3W (uyku modu), ENERGY STAR onaylı hepsi bir arada Voltaj Mürekkep Yazıcı, Renkli yazıcı: Evet, Tarayıcı / Scanner fonksiyonu: Hayır, Faks: Hayır,Çift taraflı baskı: Yok.  CD/DVD print etme: Var, Doğrudan print etme (PictBridge): Var.  A4,15 sayfa, 15 ppm, USB: Evet, Ethernet: Yok Epson Servis.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir