Brother servis kayışdağı brother servisi – garanti teknik servis

Brother Servis Kayışdağı Brother Servisi

Brother servis kayışdağı brother servisi
Brother servis kayışdağı brother servisi

 

Brother Servis Kayışdağı Brother Servisi

brother yazıcı servisi brother servis kayışdağı

brother yazıcı servisi brother servis kayışdağı lazer faks makinesinin yüksek kaliteli sonuçları bu makineyi tüm iş iletişim ihtiyaçları için ideal çözüm haline getirmektedir.

Yeni yazıcılar ile küçük ofisiniz veya ev ofisiniz için ayrı bir fotokopi ve telefon almanıza gerek yoktur. Bu kompakt faks makinesinin gömülü ahize ile gelen lazer faks ve fotokopi özellikleri bulunmaktadır.

yeni yazıcılar ile, kağıt tükendiğinde 400 sayfaya* kadar hafıza iletimini muhafaza etmenize olanak tanıyan 8MB dual erişim hafızası özelliğini taşımaktadır. Ayrıca fakslarınızı 6 saniye gibi kısa bir sürede gönderebileceğiniz 14.4Kpbs modem ile gelmektedir. Ayrıca, FAX-2820 8 grup araması ve 20 konuma kadar tek dokunmalı arama muhafaza etmenize olanak tanımaktadır, faks çekmek hiç bu kadar rahat ve kolay olmamıştı! Bununla birlikte, her biri faks ihtiyaçlarınız için 200 hızlı arama ve 270 konuma kadar radyo yayın muhafazası ile gelmektedir brother servis kayışdağıdan ulaşabilirsiniz

Brother Servis Kayışdağı

brother servis kayışdağı Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız brother servis kayışdağı.

brother servis kayışdağı yazıcı servisi

Büro Makineleri Departmanı:

  • Yazıcı Servisi.
  • Faks Servisi
  • Fotokopi Servisi.
  • Plotter Servisi.
  • Toner Kartuş Dolumu.
  • brother servis kayışdağı servis

Kamera Güvenlik Deparmanı:

  • Güvenlik Kamerası Kurulum Ve Kurulum Sonrası Bakım Onarım hizmetleri.
  • Alarm Kurulumu Ve Kurulum Sonrası Bakım Onarım Hizmetleri.

Brother servis kayışdağı brother servisi – garanti teknik servis” yazısında 3 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var.
Scan the code
Merhaba
Whatsapp Destek İçin Sohbet Başlat Butonuna Basın.