Utax Servis – Utax Yazıcı Faks Fotokopi Servisi-Garanti Teknik Servisi

Utax Servis – Utax Yazıcı Faks Fotokopi Servisi-Garanti Teknik Servisi

Utax servis – utax yazıcı faks fotokopi servisi-garanti teknik servisi
Utax servis – utax yazıcı faks fotokopi servisi-garanti teknik servisi

Utax Servis – Utax Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi  Kimi zaman kullanıcısı hatası kimi zamanda donanım ve yazılımsal olarak gerçekleşen bu hataların sonucunda teknolojik cihazların Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi  bakım ve onarımlarının bakımının yapılması zorunludur. faks ve fotokopi makinelerinizin bakım ve onarımlarını büyük bir titizlikle yapmaktadır. Birçok firma hatta ürünlerinizin kendi firması bile bakım ve onarımlarda sizlerden oldukça yüksek fiyatlar talep edebilir. olarak bizler sizlerden bakım ve onarım işlemlerinde en uygun fiyatı almaktayız Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi

Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi Bugün 9 ve 18 iğneli yazıcılar kullanılmaktaysa da genellikle 24 iğneli matris yazıcılar tercih edilmektedir. İğne sayısının artışı tekbir karakteri daha fazla nokta vuruşuyla  tamir bakım servisi yedek parça aksesuar sarf malzeme oluşturmayı, dolayısıyla birim alan daha fazla nokta yazıcı servisi tamir bakım yedek parça teknik servis  sığdırabilmeyi mümkün kılar.

Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.
merkezden bilgisayar kontrollü,özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel yazılım sayesinde online takip edilerek 7/24 saat servis hizmeti vermektedir.
servis bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı servis sistemi sayesinde her servis teknikerinde bulunan el bilgisayarı ve printer’ı kullanarak servis teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.
Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi Servis organizasyon bölümü tarafından;servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir.Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Fotokopi,  Baskı, Tarama,  Optional  Faks, Dokunmatik ekran, 1000 yönetim kodu, USB Bellekten direkt PDF formatında baskı, 50 farklı baskı, tarama, kopyalama program kayıt etme

30-35 A4/dakika hızlarıyla, standart duplex, ön arka döküman besleme (5130P hariç), tarama ve network baglantılarıyla, usb flash a tarama ve usb flash dan direk cıktı ozelliği ile ve hatta cd 5230 ve 5235 deki standart faks sistemleriyle, 100bin sayfa parca ömurlerıyle bu makinalardan daha iyisi yok.

Utax marka fotokopi, ve çok fonksiyonlu makinaların satış, özel teknik servis ve sarf malzeme hizmetini sağlıyoruz. Teknik servis hizmetimiz uygun fiyat ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışla sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ofisera ile Utax marka ürün, sarf malzeme, parça ve toner ihtiyaçlarına uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Utax Servis Fonksiyon Fotokopi, Baskı, Tarama, Orjinal ölçüsü max A3 cam üzerinden, Baskı hızı max 70 A4 sayfa / dak ve maksimum 35 A3 sayfa / dak renkli ve s / b, Özel fonksiyonlar Ayarlanabilir dokunmatik ekran, çift taraflı, 1000 yönetim kodu, multi tasking kontrolörü, USB stick doğrudan baskı, baskı vb renk optimizer.

Fonksiyon Fotokopi,  Baskı, Tarama,  Optional  Faks, Orjinal ölçüsü A3, Baskı hızı, 45 Kopya / Dakika A4 ve 22 A3 Kopya / Dakika, Isınma Süresi 23 Sn, Özel fonksiyonlar Dokunmatik ekran, 1000 yönetim kodu, USB Bellekten direkt PDF formatında baskı, 50 farklı baskı, tarama, kopyalama program kayıt etme.

Güçlü teknik servisi altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.

7 gün 24 saat boyunca ne zaman bir problemle karşılaşırsanız karşılaşın bize e-mail ve telefon

numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Makinenizin arıza tespiti, onarım ve bakımını yerinizde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis

araçlarımızla makinenizi alıp

servis merkezimize getirip en kısa sürede onarımını gerçekleştirip yeniden size teslim ediyoruz.

Gerekirse bu tamir esnasında

mağdur olmamanız için size geçiçi bir makine temin ediyoruz.

Yazıcı, Fotokopi, Fax, makineleri tamir ve bakım sektöründe 8 Yıldır servis hizmetlerini sürdüren firmamız branşında deneyimli uzman personellerimiz ile tamir, bakım süreçlerini çok daha kısaltarak ve en uygun zaman ve fiyatla kullanıcıların istekleri doğrultusunda tüm arızaların onarım işlemleri yapmaktayız. 1000 aşkın müşteri portföyümüzle teknik servis hizmetleri veren firmamız ile büro makineleri ile ilgili tüm sorunlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Utax Servis Ofis içerisinde gelişen teknolojiyle birlikte kullanılan araçların çeşitliliği ve karmaşıklığı devamlı artar. Pek fazla dikkatinizi çekmese de sık kullandığınız ofis cihazlarınız eski performansını kaybettiğinde işleriniz aksamaya, buna bağlı olarak verim düşmeye başlar. İşte bu noktada aldığınız servis hizmetinin kalitesi çok önemlidir. Sizin ofis içerisindeki çalışmanıza pek fazla etki etmeden makinenize en kısa zamanda doğru müdahalenin yapılması gerekir.

Yaptığımız iş genel olarak fotokopi makinenizin performansını korumak olarak gözükse de aslında biz size kaybedeceğiniz zamanı geri kazandırıyoruz. Arızanın giderilme süresi göz önüne alınarak özel çözümlerle çalışmalarınızın devamlılığını sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Utax Servis Yazıcılara genelde fotokopicilerde rastlarız. Yazıcılara sınıflarda pek raslayamayacağımız için yazıcılar eğitimin gizli kahramanlarıdır. Bir öğretmen bilgisayarında hazırladığı etkinliği yazıcıda çıkartarak öğrencilere bu çıktıları dağıtır ve öğrencilerin konuyu daha kolay anlamasını sağlar. Öğrencilerin ve öğretmenlerin aktif olarak kullandıkları yazıcılar aslında hayatımızda çok önemli bir yere sahiptirler. Kendimden örnek vermek istiyorum bu konuyla alakalı. Bazı dersler için hazırladığım projeler ve ödevler için çıktı almak gibi. Kısaca söylemek gerekirse yazıcılar bilgisayardaki verileri kağıda dökmek için kullanılırlar. Üç çeşit yazıcı vardır lazer, mürekkep püskürtmeli ve nokta vuruşlu yazıcılar. Yazıcılar renkli ve siyah beyaz olarak yazı ve resim basabilmektedir.

Yazım işleminde toner denilen kurumuş mürekkep kullanırlar. Elektrostatik yükleri üzerinde tutabilen bir tambura sahiptirler. Tambur ilk olarak pozitif yüke sahiptir. Lazer ışını bilgisayardan gelen komuta göre istenen noktaları tarayıp negatif yükle yükleyerek elektrostatik baskı resminin negatifini oluşturur. Utax Servis Pozitif yüklü noktalar basılacak şekil, negatif kısımlar ise arkalandır. Toner tambur üzerinde bu noktalara yapışarak kağıdın yüzeyine yapıştırılır. Daha sonra kağıt ısıtılarak toner iyice kağıt üzerinde kalıcı hale getirilir. Sonrasında ise tamburdaki baskısı biten elektrostatik resim temizlenir. Lazer yazıcıların renkli olanları da vardır. Birim sayfa başına düşen maliyet genelde daha küçüktür.

Utax Servis Mürekkebin kağıt üzerine püskürtülme esasına dayalı olarak çalışan yazıcılardır. İlk satın alma maliyetleri düşük fakat sayfa başı maliyetleri ise fazladır. Yazıcı kafası, üzerinde siyah ve renkli mürekkep kartuşlarını taşır. Yazma sırasında, kağıdı satırın başından sonuna kadar tarar ve sonra alt satıra geçer. Tarama sırasında mürekkep püskürtülecek noktalara mürekkep, bu kafa tarafından kağıt üzerine bırakılır. Kartuşlar genelde ısı ile damla oluşturma esasına göre mürekkep püskürtür. Tüp içerisinde ısıtıcının ısınarak basıncı artırıp, damlanın dışarı çıkmaya zorlanması ile püskürtme işlemi gerçekleşir. Bu damla çapları ortalama 50–60 mikron çapında ve 8–10 piko litre hacmindedir

Utax Servis Yazma işlemi mekanik olarak mürekkepli bir şeride yazma kafasının vurması ile(daktilo gibi) gerçekleşir. Yazılar diğer yazıcı tiplerine göre daha büyük noktalardan oluşur. Sesli çalışır ve aynı anda karbon kağıdı kullanılarak birden fazla sayfayı yazabilir. Genelde fatura, irsaliye ve makbuz yazdırmada kullanılır. Ev kullanımı için uygun değildir. Bu yazıcı seçiminde yazıcı kafadaki pin(iğne) ve kolon sayısı önemlidir. Pin sayısı bir anda kağıt üzerine bırakılabilecek nokta sayısını gösterir. Kolon sayısı ise bir satırdaki basılacak harf adedini gösterir. Faturanın genişliğine göre seçim yapılmalıdır. Sayfa başına düşük yazdırma maliyeti fakat yüksek yazıcı fiyatına sahiptir

Profesyonel, amatör ve ev-ofis tipi fotokopi makinelerinin; Ofis veya yüksek çekim özellikli ( high volume ) modelleri mevcuttur. Ayrıca piyasada bulunan çoğu markanın çok fonksiyonlu dijital ( yazıcı – fotokopi ) modeli vardır. Lazer ve klasik tonerli makineler piyasada rahatlıkla bulunmaktadır.
Günümüzde siyah beyaz kopya çekebilen makinelerin yanısıra renkli fotokopi makineleri de piyasaya girmiştir.

Utax Servis Fotokopi makinesi hakkında kaynak bilgiler verirken amacımız; Fotokopi makineleri markaları mukayesesi (karşılaştırması) yapmak değil, Fotokopi makineleri alırken gerek Fotokopi makinesi çeşitleri ve gerekse Fotokopi makinası modelleri arasında seçim yapmanızı ve dolayısıyla bir tüketici olarak bilinçli ve kolay alış veriş yapmanızı sağlamak, doğru makineyi uygun fiyata almanızı sağlamaktır. Unutulmamalıdır ki en ucuz fiyat kötü, en pahalı fiyat en iyi imalat anlamına gelmemektedir.

Utax Servis Fotokopi Bilgisayar Yazıcı ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis,
orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.
Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek,
kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

 

 

Utax Servis – Utax Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Utax servis-utax yazıcı faks fotokopi servisi hizmetlerimizde kalitemizden ödün vermeden her tür soru ve sorunlarınızı bizimle daha iyi çözümlemeyi sunmaya devam etmektedir.  Elektronik cihazların en çok kullanıldığı yerlerin başında da iş yerleri geliyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utax Servis – Utax Yazıcı Faks Fotokopi Servisi-Garanti Teknik Servisi” yazısında 3 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İsteyin
Yardıma mı ihtiyacınız var.
Scan the code
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?