Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Canon Servis Ataşehir Canon Servisi

Garanti Teknik Servis Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi

Canon Servisi Kartal Canon Yazıcı Faks Fotokopi Servisi. İstanbul kartal da canon servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız. Tüm canon yazıcıların ev ve ofis modelleri için servis hizmeti vermektedir. Lazer yazıcılar için yerinde servis, yerinde bakım ve yerinde tamir hizmetimiz vardır. Mürekkepli yazıcılar için yerinde servis hizmetimiz yoktur. Cihazlarınızı servisimize kendiniz getirmeniz gerekmektedir.

Canon Servis Kartal Olarak Arıza Tespit Ücreti Almıyoruz

Servisimize bıraktığınız yazıcınızın arıza tespiti için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yazıcınız kontrol edilip servis formu düzenlenir, değişmesi gereken parçalar yapılacak işlemler size bildirilir ve onayınız alındıktan sonra onarım işlemine geçilir. Onay vermemeniz durumunda ise hiçbir ücret ödemeden cihazınızı teslim alabilirsiniz. Canon Servisi Kartal

Toner Dolumu Yaptıran Firmalara Ücretsiz Bakım Kampanyası

Başka firmalardan ücret karşılığı alabileceğiniz bakım anlaşması hizmetini siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz hale getirdik. Toner dolumu hizmetini bizden alan müşterilerimizin yazıcılarına 3 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yazıcılarınız daha geç arızalanır yada hiç arıza yaşamadan işlerinizi sürdürürsünüz.

Canon Servisi Garanti Teknik Servis İletişim Bilgileri             İkinci El Canon Yazıcı

"<yoastmark

Canon Servisi Kartal Garanti Teknik Servis Firmamız birçok markanın yetkili ve özel servisliğini yapmıştır. Bu nedenle yazıcı servisi konusunda sizlere en profesyonel hizmeti sunabilme kabiliyetine sahiptir. Canon yazıcı servisi tüm bitmeyen kartuşlu tanklı yazıcılara da servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Canon yazıcılarınız için sarf malzeme, toner ve kartuş satışımız ve dolum hizmetimiz de mevcuttur. Toner dolumu, kartuş dolumu ve muadil tonerler garantilidir. Beğenmemeniz yada arızalı çıkması durumunda isteğinize göre birebir değişim yada ücret iadesi gibi istediğiniz alternatifi kullanabilirsiniz.

Canon yazıcılarınızın tüm problemlerini Canon Servisi Kartal ( kafa tıkanıklığı, silik yazma, atık mürekkep kutusu temizliği ve bakımı vb) firmamızda en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmamızda bekleme süreleri çok kısadır.  Yedek parça stoğu bulunmayan yazıcılarda ise bıraktığınızın ertesi günü yazıcınızı teslim alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise işinizin aksamaması için, firmamız size yazıcınız tamir edilene kadar kullanabileceğiniz ücretsiz yedek yazıcı temin etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir