Teslimat İade Ve Geri Ödeme

Ödeme Ve Teslimat;
Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en fazla 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Banka ve finans onayı alınmayan siparişler işleme alınmayacak ve teslimat işlemi gerçekleşmeyecektir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde komisyonsuz tek çekim, vade farkı ile 3 taksite kadar taksit seçeneği sunulmaktadır. Kredi kartı numaranızı girdikten sonra taksit seçenekleri açılır ve kart markanıza göre komisyon oranını ve toplam ödenecek tutarı görebilirsiniz. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bayram ve resmi tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkililerimize destek@garantiteknikservis.com e-posta göndermeniz yada 0507 963 00 70 nolu müşteri hizmetleri telefonu aramanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

1. Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3. Kargonuz açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen bize ulaşınız.

İade;

Sıfır ürünlerde ürün ambalajına zarar vermeden, tekrar satılabilirliği bozulmadan 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır. Fabrikasyon bir arıza, ayıplı ürün yada yanlış ürün gönderimi durumunda koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmaktadır.

İkinci el cihazlarda cihaza herhangi bir zarar vermeden 14 gün içinde koşulsuz şartız iade hakkınız bulunmaktadır.

Toner, kartuş, drum ünitesi, bakım kartuşu gibi sarf malzeme, tüketim ürünlerinde arızalı ürün yada yanlış ürün gönderimi haricinde iade hakkınız bulunmamaktadır. Lütfen sipariş verirken bu duruma dikkat ediniz ve cihazınız ile uyumlu ürün siparişi verdiğinizden emin olunuz.

Geri ödeme

İade edilen ürünlerin geri ödemeleri ürün elimize ulaştıktan ve kontrolleri yapıldıktan sonra iadeye engel bir durum olmaması durumunda, en fazla 3 iş günü içerisinde banka hesabınıza yatırılacaktır.